Przewiń w dół

PASSION FOR
WOOD

O FIRMIE

W 2007 roku utworzyliśmy firmę pod własną marką WT4Home. Jesteśmy producentem własnego asortymentu, składającego się głównie z drewna różnego gatunku. Nieustannie pracujemy nas dostarczaniem szerokiej gamy produktów najwyższej jakości. Nasze produkty są powszechnie poszukiwane na rynku ze względu na ich dłuższą żywotność. Wierzymy w zapewnianie dobrej obsługi klienta i otrzymywanie od niego powtarzających się zamówień. Dzięki naszej doskonałości w zakresie obsługi i wieloletniemu doświadczeniu w branży, stworzyliśmy dużą listę klientów i oferujemy im zróżnicowany zakres usług zgodnie z ich wymaganiami.

JESTEŚMY PRODUCENTEM

Wszystko co wykonujemy jest wytwarzane przez nas, pozwala to stworzyć projekty idealnie dopasowane do potrzeb klienta. Wiemy, jak ważnym jest, by to Państwo byli zadowoleni, dlatego do każdej realizacji podchodzi w pełni profesjonalnie i odpowiedzialnie, gwarantując satysfakcję z efektu końcowego. Profesjonalny park maszyn oraz sterowana komputerowo technologia obróbki drewna, gwarantuje najwyższe parametry techniczne i estetyczne.

DREWNO NAJWYŻSZEJ KLASY

Pracujemy na drewnie egzotycznym tylko najwyższej klasy. Każdy wykorzystany przez nas materiał jest starannie sprawdzany przed użyciem. Każdy nasz pracownik pamięta, że prócz piękna produktu liczy się też trwałość i solidność. Nie uczestniczymy w procesie postarzania produktów, wręcz przeciwnie, robimy wszystko, by go wydłużyć.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom, służymy radami, pomysłami i nietypowymi rozwiązaniami. Dążymy do stworzenia niepowtarzalnej, funkcjonalnej i ekskluzywnej przestrzeni. Jesteśmy samowystarczalni, posiadamy wiedzę oraz profesjonalny sprzęt do obróbki drewna.

© wt4home 2022
Powrót do góry